sobota, 15 lipca 2017

376. Przed pielgrzymką, komplety na emeryturę.

Dzisiaj zacznę od zupełnie innej sprawy, takiej bardziej prywatnej, a skoro to mój blog, to chyba mam do tego prawo prawda? :)
Proszę o trzymanie za nas kciuków, bo jutro o 1 w nocy wychodzimy na pieszą pielgrzymkę z Klukowej Huty do Sianowa. To będzie już moja 4 pielgrzymka (o poprzedniej wspomniałam w tym poście) w tym kierunku i nie mogę się doczekać, choć trochę się stresuję. Przed nami jakieś 40 km drogi, jesteśmy z mężem porządkowymi, więc czeka nas trochę biegania i niestety trudnych sytuacji - dlatego proszę Kierowców o rozwagę, w niedzielę będzie się działo na pomorskich drogach, także ostrożnie! :)

Jeśli chodzi o scrapbooking, to chciałam dzisiaj pokazać dwa komplety składające się z kartki i pudełka z pewnych Pań, z okazji przejścia na emeryturę. Wydaje mi się, że taka forma pamiątki od współpracowników jest rewelacyjnym pomysłem - oryginalny i niebanalny prezent w tak ważnym dniu. Komplety, które wykonałam otrzymały Panie z jednej firmy, dlatego stwierdziłam, że zrobię je bardzo podobne do siebie. Różnią się papierem i kolorystyką kwiatów. Oba delikatnie pomediowałam. Dodałam pastę strukturalną (marki Agateria), a naniosłam ją przez maskę w romby (również z Agaterii), potem obszyłam papier, dołożyłam gazę, kwiaty, koronki i inne dodatki (tekturki z Agaterii). Całość wyszła bardzo kobieca i jestem z tych prac bardzo zadowolona :)Marta Zaborowska

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)