wtorek, 30 sierpnia 2016

259. Album ciązowy

Witajcie! Zrobiłam ostatnio album ciążowy na zamówienie. Bardzo leży mi taka tematyka, oj bardzo! Jak już bym bardzo chciała, żeby i nam się udało :) Aby nadszedł ten czas żebym mogła zrobić taki album dla  nas... No, ale musimy się widocznie  uzbierać w cierpliwości póki co cieszę się, że mogę robić je dla innych :)
Do ciążowych albumów, przeważnie wybieram tą bazę, z rosnącym brzuszkiem - jest taka urocza! Ozdobiłam całość papierami z Galerii Papieru.
Pozdrawiam,
Marta

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

258. Pamiątka Chrztu - DT Agateria

Dzień dobry w poniedziałek! Tydzień rozpoczynam pozytywnie, z inspiracją DT sklepu Agateria. Dalej trzymam się mocno naszych cudownych stempli do kolorowania z Agaterii! Chciałabym je mieć wszystkie, hihi, :) Na całe szczęście, powolutku, powolutku kolekcja się powiększa :)  Do dzisiejszej inspiracji wybrałam cudną Matyldę - aniołka! Często ją używam w pamiątkach na Chrzest Święty. Zapraszam Was również na bloga sklepu Agateria :)


Pozdrawiam,
Marta

wtorek, 16 sierpnia 2016

257. Komplet ślubny

Wybaczcie mi moją 10 dniową nieobecność, ostatnie dni nie były dla mnie najłatwiejsze, odszedł mój kochany dziadek i stąd ta cisza na blogu.

Powolutku wracam do tworzenia, a dzisiaj pokażę zaległości - kartkę kopertówkę oraz torebkę na wino - ślubny komplet dla Młodej Pary.Marta

sobota, 6 sierpnia 2016

256. Planner i moje sobotnie wieczory

W soboty wieczorem najchętniej sięgam po lampkę wina (moje ulubione to półsłodkie, mmm!), a do niej najbardziej pasują scapkowe przyjemności ... i wcale tutaj nie mam na myśli zakupów! :) Staram się w soboty odłożyć wszystkie zamówienia. choć czasem się po prostu nie da, ale najchętniej robię coś dla siebie. Dlatego często sięgam po moje ukochane Copici (i kolorowanki), lub album project life, lub po prostu po mój bialutki planner i planuję kolejny tydzień :)

Dlatego właśnie dziś zapraszam Was na małą wycieczkę po moim planerze :) Na pierwszym zdjęciu zestaw podstawowy: project life (ten w kropki), memory book (turkusowa pepitka) no i on, planner.


Cały czas towarzyszy mi planner firmy Webster Pages, przez 3 lata planowania i korzystania z plannerów różnych producentów, jestem w stanie powiedzieć o nich coś więcej, widzę w każdym jakieś plusy i minusy, i już wiem, który do tej pory najbardziej spełniał moje oczekiwania. Zastanawiam się, czy nie  stworzyć dla Was krótkiego filmiku z moimi plannerowymi przemyśleniami, co Wy na to?

Póki co rozkładówka po raz kolejny kolorowa, z kilkoma naklejkami (w tym tygodniu królują babeczki), kilka resztek papierów, karty z PL i gotowe :)
Już nie mogę się doczekać wieczoru! A mam jeszcze sporo roboty zaplanowane na dziś. póki co działam w firmie, a po powrocie do domku będę bawić się z wiśniami - zamówiłam sobie kilka kilo wiśni, będę je zaprawiać i robić dźemik :)
Trzymajcie się ciepło! Marta 

czwartek, 4 sierpnia 2016

255. Na chrzest - serce przepełnione kwiatami.

Pamiątka Chrztu Świętego, inna niż dotychczas, bo delikatna, skromna i elegancka. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Wykonałam ją z papierów Galerii Papieru :)


Marta

środa, 3 sierpnia 2016

254. DT Agateria - Alicja z sercem

Hej, czas na moją kolejną inspirację dla DT Agaterii! Do dzisiejszej kartki wybrałam stempel Alicja z sercem, oczywiście użyłam też papierów z Agaterii, tekturki oraz stempla (napis) spełnienia marzeń. Cały spis materiałów z linkami do sklepu znajdziecie na firmowym blogu w tym poście, serdecznie zapraszam!

Pozdrawiam, Marta :)