sobota, 30 kwietnia 2016

220. Zaproszenia na roczek z sówką

Witajcie :) Mam wielką nadzieją, że właśnie odpoczywacie, cieszycie się kilkoma dniami wolnego i piękną pogodą. Ja właśnie jestem już po typowo domowych obowiązkach (zakupy, sprzątanie), i zaczynam się cieszyć kilkoma wolnymi dniami. W tym roku zostajemy na majówkę w domu, na pewno w końcu otworzymy sezon rowerowy, odwiedzimy rodziców i będziemy odpoczywać. Oczywiście będę scrapować! Wpadło mi sporo ciekawych zamówień, które muszę zrealizować. Super! :)

A dziś chciałam pokazać zaproszenia na roczek z sówką, które ostatnio robiłam na zamówienie :) Użyłam pięknych i kolorowych papierów z Galerii Papieru, a sówki pochodzą z Digital Paper.


Słodkie są prawda?
Komu sówkę?

Pozdrawiam,
Marta

czwartek, 28 kwietnia 2016

219. Album I Komunia Święta

Dzisiejszy album to pamiątka z okazji I Komunii Świętej mojej Chrześnicy, Dominiki :) Mogę go już pokazać, bo jesteśmy już po komunii. Jest dość spory, bo ma wymiar 25x25 cm, robiłam go z wielką radością. Mam nadzieję, że będzie służył Dominice przez wiele, wiele lat i uda jej się zebrać w nim najpiękniejsze wspomnienia z tego wyjątkowego dla niej dnia! A ja tryskam z dumy, że mogę być Chrzestną właśnie Dominiki, podczas uroczystości w Kościele, aż mi się łezka zakręciła w oku, kiedy usłyszałam jak pięknie śpiewa! Już nie wspominając, że jest najpiękniejsza i w ogóle naj ! :)

 Pozdrawiam, Marta :)

wtorek, 26 kwietnia 2016

218. Zaproszenia ślubne

To bardzo wyjątkowe dla mnie zaproszenia, bo wykonałam je dla bardzo wyjątkowej pary - mojego kuzyna i jego narzeczonej. Rodzinka zaproszenia już dostała (ja również!), więc spokojnie mogę je w końcu pokazać publicznie :)
A Ann-Vivien i Matthias'owi bardzo dziękuję za zaufanie i cieszę się, że zaproszenia przypadły Wam do gustu :)

To na razie na tyle, niedługo kilka zdjęć pamiątek, które zrobiłam dla mojej Chrześniaczki z okazji jej I Komunii Św,

Pozdrawiam,'Marta

piątek, 22 kwietnia 2016

217. Kolorowane pamiątki komunijne.

Dzisiaj kolejne propozycje pamiątek komunijnych. Kartki w formacie DL, czyli około 21x10,5cm, papierki obszyte maszynowo, a dziewczynki pokolorowane ręcznie markerami Copic. Uwielbiam te stemple i z tego co zauważyłam, Wam też się podobają, bardzo mnie to cieszy!
A dziś dzień pełen wrażeń i relaksu, wieczorem jadę do Gdyni na warsztaty scrapkowe z Dorotką Kopeć :) hura!Pozdrawiam,
Marta Zaborowska

wtorek, 19 kwietnia 2016

216. Klasyk, czyli kopertówka na ślub

Na chwilkę zmiana klimatów, żeby moje komunijne prace się Wam nie znudziły - ślubna kopertówka. Mój ulubiony, ślubny klasyk. Niezawodna i ciesząca się niezwykłą popularnością wśród klientów :)Pozdrawiam,
Marta :)

niedziela, 17 kwietnia 2016

215. Pamiątka Komunijna

Pamiątka  komunijna delikatna, dziewczęca i lekko różowa. Dziewczynkę pokolorowałam markerami Copic. A użyte papiery to UHK Gallery oraz Studio75.Jeśli potrzebujesz pamiątki na I Komunię Świętą, serdecznie zapraszam do zamówień:
zaborowska.art@gmail.com

Pozdrawiam,
Marta Zaborowska

czwartek, 14 kwietnia 2016

214. JHS - zaproszenia komunijne

Kolejne, chyba już ostatnie zaproszenia jakie w tym roku powstały (chyba, że znajdę jeszcze jakieś zdjęcia na telefonie, czy komputerze), teraz zabieram się w tempie ekspresowym za pamiątki komunijne. Może ktoś jeszcze potrzebuje? Przyjmuję zamówienia pod adresem:
zaborowska.art@gmail.com

Te powstały z połączenia papierów Studio75 i UHK Gallery,  tekturki ze Scrapińca :)

Pozdrawiam,
Marta Zaborowska

środa, 13 kwietnia 2016

213. Zaproszenia komunijne

To kolejne zaproszenia komunijne, które miałam przyjemność wykonać w tym roku. Serdecznie pozdrawiam siostry z Gniezdna :)
Marta Zaborowska

sobota, 2 kwietnia 2016

212. Kilka komunijnych propozycji

A dokładniej zaproszenia komunijne, to zaledwie część tych, które miałam przyjemność ostatnio zrobić :)Pastelowe, delikatne - czyli takie jak lubię najbardziej.
Pierwsze zaproszenie załapało się w samotności na zdjęcie, było ich dużo więcej.

Miłego weekedu.
Marta :)