sobota, 31 grudnia 2016

303. Grudniownik + podsumowanie roku!

Tak, wiem, poprzedni post miał być tym ostatnim w tym roku, ale nie mogłam się powstrzymać. Tyle mam zdjęć na dysku i nie wiem kiedy Wam to wszystko pokażę, dobrze, że cały rok przed nami! :)
Ten post podzielę na dwie części:
1 - kilka stron z grudniownika
2- krótkie, bardzo krótkie podsumowanie roku 2016


Jak już wspominałam na początku grudnia (dokładnie w tym poście), postanowiłam prowadzić grudniownik, czyli album ze zdjęciami i wspomnieniami z każdego grudniowego dnia. Moją bazą był album z firmy Family Portraits - dodam, że to mój pierwszy album tego producenta i jestem z niego bardzo zadowolona i w sekrecie powiem, że nie ostatni, bo już na mojej półce czeka kolejny! Z uzupełnianiem albumu szło mi to raz lepiej, raz gorzej. Zdjęcia robiłam regularnie. Jednak tej regularności zabrakło mi przy wywoływaniu zdjęć i przeważnie powstawały same wpisy, a zdjęcia dodałam na samym końcu. Dzisiaj pokażę Wam kilka stron z tego albumu - dni od 1 do 7.
Kolejne dni z grudniownika pokażę już w nowym roku, czyli niebawem :)

Przechodząc do posumowania, rok 2016 był dla mnie kolejnym, udanym rokiem, który przysniosł mi wiele radości, nowych wyzwań, spotkań z cudownymi osobami. Miałam wielką przyjemność tworzyć w DT sklepu Agateria Craft - co chyba jest jednym z większych moich tegorocznych osiągnięć, Dziękuję w tym miejscu Agacie za zaufanie, wsparcie, rozmowy i po prostu za to, że jest oraz całemu zespołowi DT - to wspaniały zespół, cieszę się, że mogę być z Wami!

Na blogu w tym roku pojawiło się 121 postów! 
(mam nadzieję, że w 2017 będzie ich nieco więcej)

Głównie pojawiły się posty z kartkami, to ich robię najwięcej, no i z jednej strony się cieszę, ale z drugiej szkoda, że nie zdążyłam zrealizować innych moich planów, ale .. za to w 2017 mam zamiar sporo pozmieniać :)

Pozostałe media społecznościowe, fanpage i instagram zaczynają rozkwitać - co mnie bardzo cieszy! A oto zdjęcia, które najbardziej Wam się podobały na moim profilu na instagramie:


Planów na 2017 mam sporo, przekonacie się o nich już na początku stycznia, będzie więcej plannera, albumów i jeszcze więcej kolorowania :)

Dziękuję Wam za wszystkie komentarze, wszystkie odwiedziny - tak bardzo się cieszę, że jesteście tutaj ze mną, każde słowo motywuje mnie jeszcze bardziej do tworzenia i przynosi wiele radości.
Widzimy się już w styczniu, a tymczasem życzę Wam udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku 2017 - niech się spełnią Wasze marzenia.

Marta

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)