wtorek, 6 września 2016

261. DT Agateria - niezapomniane chwile

Witajcie kochani! Dzisiaj inspiruję dla sklepu Agateria Craft, mam nadzieję, że moja inspiracja Wam się spodoba, muszę przyznać szczerze, że miałam małe, a raczej ogromne obawy przed opublikowaniem tej pracy, bo uważam, ze jeśli chodzi o kwestię tworzenia layoutów - jestem zielona :) Może nie tak zupełnie, ale jednak, dlatego staram się co jakiś czas ćwiczyć i tworzyć LO - tworzenie tego typu prac naprawdę dodaje mi skrzydeł! No i do tego jest ogromną przyjemnością :)

Niezapomniane chwile to tytuł pracy, którą chciałam Wam dzisiaj pokazać. Przygotowałam layout ze zdjęciem z Mikołajek, zdjęcie zrobiłam z rowerka wodnego na jeziorze Mikołajskim. Moją pracę przygotowałam na papierze "deskowym" - z Agateriowej kolekcji oh hello spring! Papier mediowałam, użyłam do tego między innymi delikatnej maski Confetti (jest naprawdę urocza!), pasty strukturalnej, pudru do embossingu, ecoliny, gessa .. główny dodatek to tekturowy napis. W Agaterii znajdziecie (o tutaj) zestaw napisów, idealnych do wykorzystania właśnie przy tworzeniu layout'u, polecam wam go z całego serca. Myślę, że taki zestaw przyda się każdemu, przy tworzeniu wakacyjnych pamiątek. 
Dodałam tez kilka kwiatów z Primy Marketing, metalowych elementów, złotych mikrokuleczek i tkaniny. Listę materiałów, opis oraz zdjęcia znajdziecie również na blogu Agaterii - zapraszam! Ściskam Was serdecznie, Marta Zaborowska.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz :)