środa, 30 września 2015

174. Tag z Julie Nutting

Dzisiaj urodzinowy tag ze stemplem Julie Nutting, całość w jesiennej tonacji. Wykonałam go z papierów oraz dodatków Primy Marketing z kolekcji Debutante. Sama lala jest bardzo warstwowa, również wykonana z papierów z kolekcji PM. Tło delikatnie ozdobiłam maską i pastą strukturalną.

Napis to tekturka z sklepu CraftyMoly!  Zresztą to moja dzisiejsza inspiracja w ramach DT dla tego sklepu :) Na półkach w sklepie wiele ciekawych pomysłów, napisów na Wasze prace!

Pozdrawiam,
Marta

poniedziałek, 28 września 2015

173. Nadia z książką

Najnowszą kartkę wykonałam z pięknych papierów Primy Marketing z kolekcji Debutante. Ozdobiłam ją kwiatami, tekturą ze Scrapinca oraz kolorowanką. Ta grafika jest jedną z moich ulubionych, to digi stempel Nadia z Mo's Digital Pencil. Pokolorowałam ją markerami Copic.

Karteczka do kupienia w moim sklepie : Nadia

Pozdrawiam,
Marta

czwartek, 24 września 2015

172. Zakochane słonie


Zakochane słonie w roli głównej - oczywiście z trąby skierowane w górę :) To jedna z najnowszych moich kartek. Jest przepełniona kwiatami Wild Orchid Crafts, a wszystkie elementy delikatnie pokryłam białą farbą akrylową, aby dodać całości lekkości.
Karteczka jest jeszcze dostępna w moim sklepie: kartka ze słoniami! 


Wyszła bardzo przestrzenna! - TO LUBIĘ ! A Wy?
Zapraszam również na mój profil na facebooku: KLIK
Pozdrawiam,
Marta

poniedziałek, 21 września 2015

171. Kopertówki - ombre!

Kilka ślubnych kopertówek, wszystkie wykonane z papierów Magicznej Kartki - La Magic Ombre.
Ozdobiłam je pięknymi kwiatami z WOC.

Wszystkie są dostępne z moim sklepie: tutaj. 


czwartek, 17 września 2015

170. Art Journal - natchnienie

Dawno, dawno temu dostałam od Gosi S. piękny notes, leżał na półce kilka lat, nie chciałam go użyć do byle czego, w końcu przyszedł na niego czas. Miałam ochotę pomediować.

Pozdrawiam i zapraszam do mojego sklepiku - kilka nowości czeka:

SKLEP

środa, 16 września 2015

169. W mojej pracowni małe zmiany.

Co jakiś czas "uaktualniam" swój warsztat, robię porządki, przestawiam przydasie raz w lewo raz w prawo. Od jakiegoś czasu marzył mi się dodatkowy stojak, szukałam go długo, aż w końcu znalazłam wózek z ikei! Jest idealny, ma kółka (jest bardzo zwrotny), ma 3 metalowe półki i pięknie wygląda (mintajowy kolor!). Mam go  2 tygodnie i jestem z niego bardzo zadowolona.

wtorek, 15 września 2015

168. Rocznica Ślubu - kartka

Uwielbiam wykonywać kartki z okazji rocznic ślubu, przecież to wielkie święto, warto podarować z tej okazji coś wyjątkowego, np. rocznicową karteczkę :) poniedziałek, 7 września 2015

167. Komplet ślubny

Kolejny komplet z okazji ślubu, składający się z kartki i pudełka. Użyłam papierów Maja Design, które ostatnio podbiły moje serce :)


 Pudełko:


Kartka:


Pozdrawiam,
Marta

czwartek, 3 września 2015

166. Planner - rozkładówki

Ktoś ostatnio pytał co z moim plannerem, otóż pomimo, iż nie wklejam zdjęć na bloga, bez plannera ani rusz. Mój poprzedni planner pękał w szwach, dlatego postanowiłam, że po pół roku przenoszę się w kolejny :) Od 1 lipca działam w nowym, różowym, oryginalnym filofaxie.
Jednak trochę go przerobiłam, po swojemu :) Wyrzuciłam oryginalny wkład, a zaprojektowałam i wydrukowałam swój własny.Kilka zdjęć z wnętrza plannera:

Ten filofax będzie towarzyszył mi do końca tego roku :) Pozdrawiam,
Marta

wtorek, 1 września 2015

165. Na ślub

W ubiegły czwartek byliśmy na kolejnym poltrze, na szybko zrobiłam do małego upominku kartkę:
Pozdrawiam,
Marta