wtorek, 21 lipca 2015

159. Po pielgrzymce i kartka dla Crafty Moly

Ten weekend był dla mnie wyjątkowy, 19 sierpnia odbywa się odpust w Sianowie, na który wyruszają pielgrzymi z całych Kaszub. To był mój drugi raz. Wyszliśmy w sobotę o 1 w nocy, na miejsce dotarliśmy około godziny 10. Razem około 40 km. Przez całą drogę razem z M. kierowaliśmy ruchem, dlatego cieszę się, że cała nasza pielgrzymka doszła do Sianowa cała i zdrowa, że nikomu się nic nie stało.
Wczoraj jeszcze czułam mięśnie nóg, dziś czuję jedynie kostkę, chyba ją delikatnie nadwyrężyłam :)

Wracając do scrapbookingu, chciałam dziś pokazać delikatnie mediową kartkę, którą wykonałam w ramach DT dla sklepu Crafty Moly. Użyłam przepięknych ramek: serca oraz narożników. A na koniec zdjęcie z pielgrzymki do Sianowa - postój w Sierakowicach.
Pozdrawiam! :)


piątek, 3 lipca 2015

158. Dwie Ślubne

Dwie kolejne ślubne propozycje. A na nich spora ilość kwiatów, maszynowe przeszycia, koronka bawełniana. Pierwszą kartkę zdobi przepiękny napis "W dniu Ślubu" - wykrojnik Rosy Owl, a raczej powinnam napisać wykrojniki :)Druga już spersŻyczę miłego weekendu :)
Marta

środa, 1 lipca 2015

157. Lipiec z Crafty Moly

Witam! Troszkę mniej mnie tutaj, ale to chwilowe przejścia :) Przeprowadzam swoją firmę do nowego lokalu. Ale jeszcze max tydzień i wszystko się unormuje :)

Dzisiaj rozpoczynam lipiec z DT dla Crafty Moly! Jeden z moich ulubionych działów w sklepie, to ten z ramkami. Uwielbiam je, a dziś na kartce umieściłam ramkę Kate I - jest taka delikatna, dopracowana, po prostu idealna. A na kartce prezentuje się pięknie! Pokryłam ją delikatnie gesso, żeby jeszcze bardziej pasowała do całości:

Materiały:
papiery:  Maja Design
dodatki: tekturki Crafty Moly, papiery Prima Marketing, Wild Orchid Crafts, koronki bawełniane
narzędzia: dziurkacz MS, wykrojnik  Melinda Corner z Memory Box
inne: tusze distress, gesso z 13arts