czwartek, 30 października 2014

35. Album: my w Londynie.

UWAGA: Post dla osób bardzo cierpliwych.

A to z racji ilości zdjęć, bo album jest bardzo gruby! I tak kilku stron Wam oszczędziłam :) To mój pierwszy album ze zdjęciami z Londynu. Powstanie na pewno jeszcze jeden, bo tu zawarłam tylko poziome zdjęcia, a na biurku czekają jeszcze wszystkie pionowe. Ale póki co ... mini album o wymiarze 11x16 cm. 

W całości wykonany z wrześniowego kitu Main Kit od Art Workshop Scrapbooking Club Kit. 
Do tej pory nigdy nie kupowałam kitów, więc to jest (był) pierwszy kit z jakim miałam przyjemność pracować. Przyjemność to nawet za małe słowo. Kit mnie zachwycił, było w nim wszystko: papiery, naklejki, alfabety, wstążki, cekinki, sznurek, i wiele innych! Najbardziej urzekły mnie chyba naklejki korkowe - śliczne, grube! Po prostu czad! Naprawdę polecam z czystym sercem i przyznam się, że zdecydowałam się na prenumeratę! Tak! Na biurku czeka kolejny kit :)Jeśli chcecie poczytać lub kupić kit, możecie znaleźć więcej informacji na blogu:
ART WORKSHOP CLUB KIT


Pozdrawiam i ściskam.
Marta - Pejtoon
zaborowska.art@gmail.com

FANPAGE       BLOGLOVIN        INSTAGRAM


środa, 29 października 2014

34. Zaproszenia na 18-stkę

Wczoraj w nocy skończyłam robić pierwszy album z Londynu! Za kilka dni wstawię go na bloga. Tyle radości przy tworzeniu dawno nie miałam!

Czas na zaproszenia!

Jakiś czas temu zaproszenia na 18-stkę w wersji fioletowej, teraz część druga - zielona. Wzór identyczny jak poprzednio - mucha i guziki w roli głównej. Całość wykonana z papierów UHK GalleryPozdrawiam i ściskam.
Marta - Pejtoon
zaborowska.art@gmail.com

FANPAGE       BLOGLOVIN        INSTAGRAM

wtorek, 21 października 2014

33. Dt Crafty Moly

Powstały takie dwie, słoneczne kartki przepełnione kwiatami. Obie dla DT Crafty Moly. Obie skomponowane z przepięknych tekturek. Na pierwszej kartce znajdzie napis MOC ŻYCZEŃ oraz tekturkę ROKO. A na drugiej napis Z okazji Urodzin.Pozdrawiam i ściskam.
Zaborowska Art
zaborowska.art@gmail.com

FANPAGE       BLOGLOVIN        INSTAGRAM

piątek, 17 października 2014

32. Album 30x30

Hejka!
Jestem zmęczona, przez ostatnie kilka dni po przyjeździe z Londynu czekało na mnie zamówienie na dekoracje sali weselnej: winetki, zawieszki, rozkład stołów, pudełko na koperty, itp. Robiłam po nocach, ale na pewno było warto :) Jak będę miała jakieś zdjęcia od Pary Młodej (a ślub już jutro) na pewno Wam pokażę całość :)

Album dla dziewczynki ze słonikiem na szczęście!

Tymczasem album o wymiarze 30x30 cm, w środku 50 kart. Wewnętrzne karty są tylko delikatnie ozdobione papierami z przeróżnych kolekcji! 
Widzicie mini słonika? Uwielbiam ten wykrojnik, jest taki malutki i uroczy! Co do materiałów, całości papierów nie wypiszę, bo jak wspomniałam poszło ich naprawdę wiele, niektóre z niedostępnych już kolekcji inne te z najnowszych, ciut uszczupliła mi się półka (może czas na uzupełnienie :D ) Dodam, że na okładce pojawił się papier od Craft&You Design :)

Przed nami kolejny weekend pełen wrażeń, jeszcze dziś po zamknięciu firmy jedziemy na szkolenie z branży oświetleniowej do Jastrzębiej Góry :) Zostajemy do soboty, potem imieniny mojej mamy :)

Życzę Wam fajnej pogody :)
I bardzo dziękuję za komentarze, obioecuję, że jak tylko znajdę chwilę wpadnę nadrobić zaległości na Waszych blogach! Obiecuję :)
Marta :*

środa, 15 października 2014

31. Zaproszenia na 18 urodziny - koszula z muchą!

Jestem! Wróciłam do rzeczywistości z przepięknego i tętniącego życiem Londynu! Wyjazd udał się i to bardzo, niestety 3 dni bardzo szybko zleciały i nie udało się zwiedzić wszystkiego co chcieliśmy, ale bynajmniej mamy powód by tam wrócić :) O Londynie więcej już wkrótce, jak zrobię pierwsze albumu i PL z tej wyprawy.

Póki co zaproszenia na 18 urodziny - forma koszuli z muszką :)
Część pierwsza w fiolecie, a część druga już niebawem :)
Całość powstała z papierów od UHK Gallery. 

 

Pozdrawiam,
Zaborowska Art
zaborowska.art@gmail.com

czwartek, 9 października 2014

30. Przerwa na Londyn i ślubna kartka

Wylatuję do Londynu!

Czas na kilkudniową przerwę, w piątek z samego rana wylatuję do Londynu! Wylatuję i zaraz wracam, wypad tylko na weekend :) Nie mogę się doczekać, tym bardziej, że w wakacje nigdzie nie byliśmy.
Tymczasem powrót do ślubnych klimatów, tym razem w zieleni.

I'm going to Lodon!
It's time for a small break! Tomorrow I'm going to London for a weekend! I can' wait!
But now on a blog next card with swans, this time in a green colors!Użyłam:/I've used:
     

oraz:/and:
wykrojnik liście - Magnolia, puncher MS, róże Wild

Miłego weekendu! Have a nice weekend!
Zaborowska Art
zaborowska.art@gmail.com

FANPAGE       BLOGLOVIN        INSTAGRAM

poniedziałek, 6 października 2014

29. LO - love

Jest czas na LO, a raczej był.

Udało się znaleźć chwile na scrapowe szaleństwo! Tyle zamówień się pojawia, że prace dla nas odchodzą na dalszy plan. 

w mojej głowie co? - miłość, to główny temat tej pracy, a zarazem wyzwanie w scrapki-wyzwaniowo.
Do zrobienia tego LO zainspirowała mnie również Mirabeel, bo na jej blogu znalazłam piękną mapkę. Mapka pochodzi z Pretty Litle Studio. 

I've found some time to do new layout. I've a lot of orders and it's hard to find time for making somethinh for us.
What is in my head? - love of course! - it's a title of my layout and I prepear it for a challenge at scrapki-wyzwaniowoAlso I've used a map from Pretty Liitle Studio! It's so cute!
 Mapka:


Użyłam całej masy produktów:
I've used:

    
mgiełki i gesso 13Arts, kesi'art tampons smile, ScrapBerry's Versailles, Glitz Wild&Free GIANT RHINESTONES, Jillibean white smille stickers, We R studio gold by terrsa colling, MME just splendid, American Crafts Plus One Companion, DP crafts tag punch, My favoorite things tiled hearts

Pozdrawiam i ściskam.
Zaborowska Art
zaborowska.art@gmail.com

FANPAGE       BLOGLOVIN        INSTAGRAM

piątek, 3 października 2014

28. So happy with Crafty Moly!

Tak, tak jestem bardzo szczęśliwa! 

Pytacie czemu? Otóż pozostaję w DT producenta tekturek Crafty Moly i dalej będę Was inspirować moimi pracami z użyciem tych mniejszych i większych cudeniek!

Na pierwszy rzut po wakacyjnej przerwie w moim wykonaniu dla DT, ślubne kartki w formacie DL. Wyszły delikatne i eleganckie - tak właśnie chciałam. W głównej roli tekturki Crafty Moly: niezastępione napisy MŁODA PARA oraz ramki, od których się całkowicie uzależniłam! Na jednej z kartek jest duża ramka ROKO , a na drugiej ANETTE. Tekturki lekko zabariwłam distressem.


Użyłam:

                 
Jeśli chcecie zobaczyć więcej inspiracji z tekturkami Crafty Moly zapraszamy na firmowego facebooka.

Pozdrawiam i ściskam.
Zaborowska Art
zaborowska.art@gmail.com

FANPAGE       BLOGLOVIN        INSTAGRAM